« دانلود کتاب احکام عزاداریآرامش راز زندگی »

دانلود دعای توسل، متن به همراه صوت Mp3 و موبایل+ دانلود نرم افزار

نوشته شده توسطرحیمی 15ام مهر, 1391

علّامه مجلسى(ره) فرموده ‏که در بعضى از کتب معتبره نقل کرده ‏اند ازمحمّد بن بابويه که اين دعاء توسّل را از ائمه روايت کرده است و گفته ‏است که در هيچ امرى نخواندم مگر آنکه اثر اجابت را به زودى‏ يافتم.

برای دانلود روی گزینه مورد نظر کلیک نماید در صورت عدم موفقیت پس از کلیک راست از منوی باز شده گزینه…  save Link AS  را انتخاب نمایید.

دانلود دعای توسل با صدای حاج حسین سازور

دانلود دعای توسل با صدای حاج سعید حدادیان

دانلود دعای توسل با صدای حاج مهدی سماواتی  
دانلود دعای توسل با صدای حاج عبدالرضا هلالی
دانلود دعای توسل با صدای سید مهدی میرداماد
دانلود دعای توسل با صدای حاج مهدی سلحشور
دانلود دعای توسل با صدای  آهنگران
دانلود دعای توسل با صدای حاج مهدی منصوری
دانلود دعای توسل با صدای فرهمند آزاد
دانلود دعای توسل با صدای ملا باسم کربلایی

با استفاده از نرم افزار “دعای توسل” می توانید، این دعای پرفیض را به همراه صوت زیبا در گوشی یا تبلت اندرویدی خود داشته باشید.
 با پیشرفت تلفن های همراه و هوشمند شدن آن ها، می توانید به جای حمل فیزیکی کتاب ها، آن ها را به صورت مجازی و الکترونیکی در گوشی هوشمند خود داشته باشید تا در هر زمان و مکان به مطالعه آن ها بپردازید، حال می توانید کتاب های مذهبی را نیز به این صورت به همراه خود داشته باشید. در ضمن این نرم افزار و کتاب الکترونیکی علاوه بر دارا بودن متن زیبا و رابط کاربری جذاب، دارای تلاوت صوتی بسیار مناسبی است. نرم افزار معرفی شده می تواند گزینه ی مناسبی برای آموزش دعای توسل به کودکان باشد، زیرا تلاوت صوتی برنامه می تواند تلفظ صحیح کلمات را به کودکان بیاموزد. از ویژگی های نرم افزار می توان به مواردی چون: رابط کاربری زیبا، امکان شخصی سازی، صدای بهینه سازی شده و … اشاره کرد.

  • حجم: 6.6 مگابایت

"text-align: left;">

متن دعای توسل در ادامه مطلب

صفحات: 1·


 
مداحی های محرم