موضوع: "صهیونسیم"

نماهنگ بلای دوری از قرآن

1ام خرداد, 1397

 

حضرت آیت الله خامنه‌ای:
«نکبت بعضی از جوامع اسلامی به‌خاطر دوری از قرآن است؛ وضع فلسطین را ببینید! یک ملّتی از خانه‌ی خود دور افتاده، آنهایی که در این خانه مانده‌اند، زیر انواع فشارها قرار دارند که یک نمونه‌اش را همین چند روز [گذشته] مشاهده کردید؛ شهدای فراوان، چند هزار مجروح و زخمی، به دست یک رژیمِ غاصبِ خبیثِ جعلیِ دروغین، و مسلمانها دارند همین‌طور نگاه میکنند، تماشا میکنند. بعضی‌ها گِله میکنند که «چرا آمریکا موضع نگرفته»؛ مگر آمریکا باید موضع بگیرد؟ آمریکا خودش شریک جرم است؛ بسیاری از دولتهای غربی شریک جرمند؛ انتظار دارید اینها موضع بگیرند؟ موضع را باید مسلمانها بگیرند؛ موضع را باید امّت اسلامی بگیرد؛ امّت اسلامی، دولتهای اسلامی، حکومتهای اسلامی هستند که باید بِایستند و نمی‌ایستند. چرا؟ چون از قرآن دورند؛ چون به قرآن بی‌اعتقادند… فلسطین به توفیق الهی و باذن‌الله‌تعالی از دست دشمنان خلاص خواهد شد؛ بیت‌المقدّس پایتخت فلسطین است و آمریکا و بزرگ‌تر از آمریکا و کوچک‌تر از آمریکا و اذناب آمریکا، در قبال حقیقت و سنّت الهی در مورد فلسطین هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.» ۱۳۹۷/۰۲/۲۷
 
پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR براساس این بخش از بیانات رهبر انقلاب نماهنگ «بلای دوری از قرآن» را منتشر میکند.
 

نماهنگ: نماهنگ | بلای دوری از قرآن

با توجه به پهنای باند اینترنت خود ، می توانید این فیلم را با کیفیت های مختلف زیر دریافت نمایید :

کیفیت خوب و فرمت Mp4 و با حجم 191.0 MB

کیفیت متوسط و فرمت Mpeg و با حجم21.0 MB

کیفیت پايين و فرمت Flv و با حجم 16.8 MB

 

یک نفر به قدرت یک لشگر

3ام اسفند, 1396

 

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:

«هر جوانِ فداکاری که در مقابل رژیم اشغالگر قرار میگیرد، به قدر یک لشگر آنها را تهدید میکند. جواب این انسان را دیگر تانک و موشک و هواپیما و هلیکوپترِ آپاچی نمیدهد.» ۱۳۸۱/۰۳/۱۴

پایگاه اطلاع‌رسانی KHAMENEI.IR به مناسبت شهادت شهید احمد نصر جرار از فرماندهان گردان‌های قسام؛ که به دست عوامل رژیم صهیونیستی، لوح(پوستر) «یک نفر به قدرت یک لشکر» را منتشر می‌کند.

[دریافت تمام تصاویر (Zip)]

ایران - اسرائیل و انقلابی که یک دشمنی تاریخی را رقم زد

30ام بهمن, 1396

 


ایران در زمان رژیم پهلوی بر خلاف خواسته مردم دوستی عجیبی با رژیم اشغالگر قدس داشت که این موضوع بعد از انقلاب به یک دشمنی عمیق تبدیل شد.

ملکی//

روابط ایران با رژیم صهیونیستی به دو دوره مهم تاریخی تبدیل می‌شود؛ دوره اول به پیش از پیروزی انقلاب اسلامی باز می‌گردد و دوره دوم به پس پیروزی انقلاب اسلامی ختم می‌شود.

پیش از پیروزی انقلاب اسلامی علی رغم اعتقادات اسلامی مردم ایران که دفاع از مظلوم سرلوحه آن بود، خاندان پهلوی با رژیم صهیونیستی رابطه خوبی برقرار کردند؛ همین موضوع باعث شد مردم ایران به حمایت از ملت فلسطین برخیزند و با آنها علیه رژیم صهیونیستی همسو شوند، اما  رژیم پهلوی به خاطر آنکه اسرائیل را هم‌پیمان آمریکا می‌دانست با این رژیم روابط دوستانه را برقرار کرد.

ادامه »

از نهر تا بحر

29ام دی, 1396

«فلسطین یک مجموعه است، یک کشور است، یک تاریخ است. فلسطین، همان‌طور که بارها گفته شده، «از نهر تا بحر» است؛ از نهر اردن تا دریای مدیترانه؛

این فلسطین است و قدس هم بلاشک پایتخت این فلسطین است و هیچ‌گونه خدشه‌ای بر این فکر اساسی و این حقیقت امکان ندارد که وارد بشود. و این کاری هم که حالا آمریکایی‌ها کردند و می کنند که نسبت به قدس این غلط زیادی را این شخص کرده- البتّه این کسی که امروز در آمریکا بر سر کار است، این یک‌قدری با صراحت بیشتری کار می کند، [ولی] دیگران هم همین روش را ادامه می دادند، آنها هم با این تفاوتی نداشتند- این چیزی است که بلاشک به جایی نخواهد رسید و قادر نیستند که این کاری را که گفته‌اند، به انجام برسانند.»

۱۳۹۶/۱۰/۲۶

منبع:KHAMENEI.IR 

ترانه ضد صهیونیستی «گله کرکس ها» از محسن یگانه

28ام آذر, 1396

 

دانلود آهنگ محسن یگانه گله کرکس ها

 

متن آهنگ گله کرکس ها محسن یگانه


♪♪♫♫♪♪♯

دانلود آهنگ با کیفیت عالی (320)

دانلود آهنگ با کیفیت خوب (128)

گله ی کرکس ها بازم رسیدن
انگار جنازه های تازه دیدن
به اسم امنیت یه جای نزدیک
♪♪♫♫♪♪♯ باز نفس یه ملتو بریدن ♪♪♫♫♪♪♯
صلح اونا در حد یه نماده
یعنی یه میلیون لشگر پیاده
هرجا ببینن یه کم اختلافه
اسلحه ی غیرتشون غلافه
دوتا مثلث روی هم میکارن
♪♪♫♫♪♪♯ اسم یه شهر تازه روش میذارن ♪♪♫♫♪♪♯


دوتا مثلث یعنی ترس و زندون
دشمن بچه ها لبای خندون
میگن کمین کرده تو این حوالی
قشون کشی کرده با خوش خیالی


خیمه زدن یه شب رو دشت زیتون
غنچه ها رو کندن با چنگ و دندون
آی آدما پاشین که خیلی دیره
مزرعه زیتون داره میمیره
دعا کنید مرد غروب جمعه
♪♪♫♫♪♪♯ خاکتونو دوباره پس بگیره ♪♪♫♫♪♪♯
دوتا مثلث روی هم میکارن
اسم یه شهر تازه روش میذارن
دوتا مثلث یعنی ترس و زندون
دشمن بچه ها لبای خندون
میگن کمین کرده تو این حوالی
قشون کشی کرده با خوش خیالی
خیمه زدن یه شب رو دشت زیتون
غنچه ها رو کندن با چنگ و دندون

♪♪♫♫♪♪♯

محسن یگانه گله کرکس ها

حمایت مردم فلسطین از اقدام کشتی‌گیر ایرانی +عکس

8ام آذر, 1396

 

ممانعت علیرضا کریمی کشتی‌گیر ایرانی از مسابقه با رقیب صهیونیست موجب تشکر و قدردانی مردم غزه شد.

حمایت مردم فلسطین از اقدام کشتی‌گیر ایرانی +عکس

 جوانان غزه با در دست داشتن یادداشتی با عنوان “علیرضا کریمی تو قهرمان و مایه افتخار فلسطین و قدس هستی، از تو متشکریم و دوستت داریم” از این اقدام تشکر کردند.

علیرضا کریمی نماینده وزن ۸۶ کیلوگرم ایران در رقابت‌های جهانی زیر ۲۳ سال بدلیل کشتی نگرفتن با حریف اسراییلی از رسیدن به مدال طلای جهان بازماند.

 

واکنش صهیونیست ها به پخش فیلم غیر اخلاقی +فیلم

16ام مهر, 1396

 

واکنش جالب صهیونیست ها به پخش فیلم غیر اخلاقی در حالی است که سرمایه گذارهای اصلی صنعت پـورن خودشان هستند.
 فیلم‎های غیراخلاقی و به طور کلی صنعت پـورن متاسفانه یکی از پول‎سازترین صنایع در جهان است و جالب است بدانید سرمایه گذار اصلی این صنعت، خود  صهیونیست ها هستند.

در پروتکل‎های صهیونیستی یکی از راه های سلطه بر دیگر جوامع و قومیت ها، به فساد و هرزگی کشاندن آنهاست، در حالی که جامعه خودشان را تا حد امکان از این آسیب دور نگه می‌دارند. در نتیجه این صنعت را در جوامع دیگر ترویج و در جامعه خودشان نهی می کنند.

البته  گفتنی است خصلت زراندروزی که صهیونیست ها به آن مشهور هستند  موجب می شود که در برخی موارد به جامعه خودشان هم رحم نکنند.

به تازگی ویدئویی در فضای مجازی منتشر شده است که صهیونیست ها واکنش جالبی به پخش فیلمی حاوی صحنه های غیر اخلاقی در مکانی عمومی نشان می دهند.

واکنش صهیونیست ها را در برابر پخش فیلم غیر اخلاقی را در ویدئو زیر مشاهده کنید.

دانلود ممانعت صهیونیست ها از پخش فیلم مستهجن

بازخوانی جنایت آریل شارون در «صبرا و شتیلا» به روایت تصویر

24ام شهریور, 1396
 

تعداد کشتارهای جمعی تاریخ که در کمترین زمان ممکن روی داده کم نیست، اما بی تردید کشتار صبرا و شتیلا را می‌توان بر اساس نوع جنایت ها از فجیع ترین و وحشیانه ترین نسل کشی های تاریخ دانست که به دستور آریل شارون وزیر جنگ رژیم صهیونیستی صورت گرفت.

 


 
 
 
اردوگاه صبرا و شتیلا 2 اردوگاه از مجموع 12 اردوگاه آوارگان فلسطینی در لبنان به شمار می‌روند که در جنوب این کشور واقع شده‌اند. این دو اردوگاه فلسطینی‌هایی را در بر می گرفت که از همان آغاز اشغال فلسطین در سال 1948 در آن پناه گرفته بودند و اغلب آنها از ساکنان منطقه “الجلیل” در شمال فلسطین اشغالی محسوب می شدند. این دو اردوگاه در زمان جنایت صهیونیست ها در سال 1982 حدود 90 هزار سکنه داشت که یک چهارم آنها فقرای لبنانی بودند.

ادامه »

کابوس بقا

9ام تیر, 1396
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
شمارش معکوس برای پایان یافتن رژیم صهیونیستی

کابوس بقا

 موضوع بقا و امنیت رژیم صهیونیستی همواره مهم‌ترین اولویت و نگرانی اصلی سران و مقامات این رژیم از ابتدای شکل‌گیری آن بوده است. به منظور حفظ بقا و امنیت روبه زوال این رژیم، بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این رژیم در بهمن ماه سال گذشته در سفرهایی جداگانه به انگلیس و آمریکا، اولین ملاقات‌های خود را با ترزا می، نخست‌وزیر انگلیس و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به انجام رساند تا دغدغه‌ها و نگرانی‌های خود را با بزرگ‌ترین حامیان این رژیم در میان بگذارد.

ادامه »

رابطه مستقیم تجاری اسرائیل و کشورهای حوزه خلیج فارس

10ام خرداد, 1396

 

مستندات نشان می دهد؛
 
روزنامه عبری معاریو در گزارشی نوشت امیدواری به عادی سازی روابط اسرائیل و عربستان هیچ گاه به اندازه حالا از انگیزه های لازم برخوردار نبوده است.

 نتانیاهو به صلح با فلسطینی ها اشاره نکرد بلکه از روابط جدید و خوب با کشورهای عربی سخن گفت. در آن دوره روابط اسرائیل و عربستان پنهانی بود و منابع مختلف نه در ریاض و نه در تل آویو چیزی از دیدارهای رسمی و شبه رسمی دو طرف منتشر نمی کردند. در سال 2015 روابط دو طرف در دیدار انور عشقی ژنرال بازنشسته با دوری گلد مدیرکل وزارت خارجه رژیم اسرائیل در آن زمان و از نزدیکان نتانیاهو علنی شد. مدتی بعد هم انور عشقی به اسرائیل سفر کرد.

 

علاوه بر این و هم زمان با ذوب شدن یخ بین دو طرف که روابط دیپلماتیک با هم ندارند، ترکی فیصل رئیس سابق دستگاه اطلاعاتی سعودی نیز به خط دیدار با اسرائیلی ها اضافه شد. دیدارها در واشنگتن و مونیخ در کنفرانس امنیتی با مسئولان اسرائیل به شکل علنی صورت گرفت و صدا و تصویر آن ضبط و مستندسازی شد. الامیر الفیصل فرزند خاندان حاکمه نیز از طریق ویدئو کنفرانس در کنفرانس امنیتی تل آویو سخنرانی کرد و به این ترتیب آکادمی مطالعات خاور نزدیک در واشنگتن رسما اعلام کرد که سال 2015 سال آغاز روابط علنی بین ریاض و تل آویو است

ادامه »

چرا دانشمندان یهود حقانیت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله را انكار كردند؟

7ام فروردین, 1396

 

قبل از ظهور پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله دانشمندان یهود مردم را به آمدن حضرت بشارت مى‏ دادند و نشانه‏ هاى ایشان را بر اساس آنچه در تورات آمده بود، مى‏ شمردند. اما هنگامى كه پیامبر صلی الله علیه و آله را دیدند…

استاد محسن قرائتی در ادامه سلسله مباحث تفسیری خود با موضوع تفسیر قطره ای به بیان آموزه های آیه صد و یکم سوره بقره پرداخته است.

«وَ لَمَّا جاءَهُمْ رَسُولٌ مِنْ عِنْدِ اللَّهِ مُصَدِّقٌ لِما مَعَهُمْ نَبَذَ فَريقٌ مِنَ الَّذينَ أُوتُوا الْكِتابَ كِتابَ اللَّهِ وَراءَ ظُهُورِهِمْ كَأَنَّهُمْ لا يَعْلَمُونَ» (بقره، 101)

هنگامى كه (پیامبر اسلام به عنوان) فرستاده‏ اى از سوى خدا براى آنان آمد و با نشانه‏ هایى كه نزد آنان بود مطابقت داشت، جمعى از آنان كه اهل كتاب بودند، كتاب خدا را پشت سر خود افكندند به گونه ‏اى كه گویا اصلاً از آن خبر ندارند.

قبل از ظهور پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله دانشمندان یهود مردم را به آمدن حضرت بشارت مى‏ دادند و نشانه‏ هاى ایشان را بر اساس آنچه در تورات آمده بود، مى‏ شمردند. اما هنگامى كه پیامبر صلی الله علیه و آله را دیدند چنان انكارش كردند كه گویا چیزى درباره آن حضرت نمى‏ دانند.

آرى خطر مقام ‏پرستى، همه انسانها خصوصاً دانشمندان را تهدید مى‏ كند. وقتى دانشمندان یهود احساس كردند اگر به حقانیت پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله اقرار كنند، مقام دنیوى خودشان را از دست مى ‏دهند، نبوت او را انكار كردند.

البته قرآن كه بر اساس عدل و انصاف، تاریخ را بیان مى ‏دارد حقّ نیكان و پاكانِ یهود را محفوظ داشته و مى ‏فرماید اكثر آنان كافر شدند، یعنى گروهى از آنان حق را پذیرفتند، گرچه اندك بودند.

حوزه

تقدیر خدا این است که فلسطین آزاد خواهد شد(ویژه نامه روز غزه)

28ام دی, 1395

غزه، نماد مقاومت (ویژه نامه روز غزه)
روز غزه مانند روز جهانی قدس فرصتی است که فریاد مظلومیت و حق طلبی مردم مظلومش به گوش جهانیان برسد، بخاطر سرپوش گذاشتن رسانه‌های غربی بر جنایات رژیم صهیونیستی و از طرفی بخاطر حماسه آفرینی مردم مظلوم غزه در دفاع از سرزمینشان 29 دی ماه با نام روز ملی غزه نامگذاری شده است.

 

آشنایی با غزه

نوار غزه با ۴۰ کیلومتر طول و ۱۰ کیلومتر عرض در کنار دریای مدیترانه واقع شده و با مصر و فلسطین اشغالی هم مرز است. در این منطقه یک میلیون و ۷۰۰ هزار نفر زندگی می‌کنند.

این‌ منطقه‌ که‌ در پایان‌ جنگ‌ اعراب‌ و اسراییل‌ در سال‌ ‌1948‌ توسط مصر اشغال‌ شده‌ بود‌ در جنگ‌ شش‌ روزه‌ سال‌ ‌1967‌ به‌ اشغال‌ رژیم‌ صهیونیستی‌ در امد و بالاخره‌ در سپتامبر ‌2005‌ با عقب‌ نشینی‌ نیروهای‌ رژیم‌ صهیونیستی‌ تحت‌ کنترل‌ حکومت‌ فلسطین‌ قرار گرفت‌‌.

این‌ منطقه‌ مهم‌ که‌ هم‌ اکنون‌ تحت‌ کنترل‌ جنبش‌ حماس‌ قرار دارد‌، دارای‌ ‌11‌ کیلومتر مرز مشترک‌ با مصر ‌51‌ کیلومتر مرز مشترک‌ با فلسطین‌ اشغالی‌ و ‌40‌ کیلومتر ساحل‌ مدیترانه‌ای‌ است‌.

مهم‌ ترین‌ بخش‌ نوار غزه‌ ‌ شهر غزه‌ است‌ که‌ حدود ‌300‌ هزار نفر جمعیت‌ دارد و از نظر تراکم‌ جمعیتی‌ متراکم‌ ترین‌ شهر جهان‌ است‌ رفح‌ و خان‌ یونس‌ از دیگر شهرهای‌ مهم‌ این‌ منطقه‌ است‌‌.

کشاورزی‌ و در حال‌ حاضر کمک‌های‌ بین‌المللی‌ مهم‌ترین‌ منابع امرار معاش‌ غزه‌ای‌هاست.

بنا بر گزارش‌ اژانس‌ توسعه‌ بین‌ المللی‌ کانادا نرخ‌ بیکاری‌ در این‌ منطقه‌ بالغ بر ‌50‌ درصد است‌ و بالغ بر دو سوم‌ ساکنان‌ با درامدی‌ زیر دو دلار در روز روزگار می‌گذرانند.(همشهری آنلاین)

ادامه »

تنها راه علاج

24ام آذر, 1395

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری leader.ir در آستانه هفته وحدت به بازخوانی بیانات معظم له در مورد لزوم وحدت مسلمین و اهمیت همگرایی و اتحاد مسلمانان جهان برای جلوگیری از خدعه های استکبار و صهیونیسم جهانی در قالب کلیپ تصویری با عنوان «تنها راه علاج» می پردازد.

 

دریافت فایل

وهابی جدا شده از دربار آل سعود: دشمنی عربستان با ایران به خاطر اسرائیل است .

17ام شهریور, 1395
 
گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۷)
انگلستان از محمد بن عبدالوهاب حمایت کرد تا فرهنگ ابن تیمیه را زنده کند
الشعیبی گفت: یهودیان مستشرق انگلیسی اوضاع جهان اسلام را بررسی کردند و متوجه شدند ابن تیمیه کسی است که توانسته در گذشته جوامع اسلامی را نابود و تخریب کند و با خود گفتند اکنون نیز ما نمی توانیم جوامع اسلامی معاصر را نابود کنیم مگر اینکه فرهنگ ابن تیمیه را بار دیگر زنده کنیم.

 دکتر علی الشعیبی از مسلمانان متولد رقه سوریه است که از کودکی علاقه و استعداد سرشاری در یادگیری و تبلیغ اسلام داشت و از زمان 12 سالگی تحت تاثیر شیوخ وهابی رقه به این فرقه مذهبی گرایش پیدا کرد و جوانی خود را در سوریه و عربستان با اعتقاد به وهابیت و تعالیم محمد بن عبدالوهاب گذراند و سال ها نیز به عنوان مشاور ملک فهد پادشاه عربستان فعالیت کرد تا اینکه به دروغگو بودن محمد بن عبدالوهاب و ابن تیمیه پی برد و با آشنایی با حدیث غدیر خود را بر سر دوراهی بهشت و جهنم یافت.

آنچه در ادامه می خوانید ترجمه گفتگوی شبکه الکوثر با این اندیشمند جهان اسلام و کارشناس وهابیت است. علی الشعیبی در این حلقه از گفتگو درباره خارج بودن وهابیت از دایره اهل سنت و علت حمایت انگلستان از محمد بن عبدالوهاب سخن می گوید. وی بر این باور است که انگلستان با بررسی اوضاع جهان اسلام به این نتیجه رسید که برای ضربه زدن به اسلام باید فرهنگ ابن تیمیه را در جهان اسلام زنده کند و مناسب ترین فرد برای رسیدن به این هدف محمد بن عبدالوهاب بود.

ادامه »

هدف آل‌سعود از کالبد شکافی شهید رکن آبادی چه بود؟!

15ام شهریور, 1395
برخی گزارش‌ها حکایت از آن دارد که عربستان سعودی، اجساد شهدای فاجعه منا را در اختیار موساد قرار داده است.

 "الوعی نیوز” در مقاله‌ای به قلم “ماجد الهاجری” نوشت: همانگونه که در قرآن کریم داستان هایی را در مورد قارون، فرعون و قوم لوط خوانده ایم و همانطور که در تاریخ داستان های متعددی از طاغوت، خونخوارها وجنگ ها شنیده ایم، به زودی در کتاب های تاریخ داستان پادشاهی را خواهیم خواند که به صورت عامدانه به میهمانان خانه خدا و حجاج بیت الله الحرام بی حرمتی کرده و پیکرهای پاک آنها را به دشمنشان یعنی رژیم صهیوینیستی تحویل داده است؛ بدون آنکه از عذاب قبر و آخرت نگران باشد. بی شک فرجام او جهنم خواهد بود.

حادثه منا چه قضا و قدر الهی باشد و چه آنگونه که عقل با توجه به واقعیت ها تأکید می کند، فاجعه ای ساخته دست آل سعود باشد، این اتفاق، پس از تخریب قبور اولیای خدا در بقیع، سوریه و عراق، خرابکارانه ترین اقدام علیه اسلام بود؛ چراکه به دنبال این فاجعه، رکن رکین حج ویران شد و انسانی که خداوند کشتن او را حرام کرده، در محضرش کشته شد.
زشت تر از کشتار مؤمنان، اقدام مقامات سعودی در مخفی کردن برخی از اجساد برای بیش از یک سال است. برخی گزارش های آمریکایی که فاجعه منا را بررسی نموده اند، تأکید کردند که عربستان سعودی در تلاشی برای تجدید پژوهش های آمریکایی درخصوص بازیابی حافظه فرد متوفی، آزمایشاتی را بر روی پیکر شهدای فاجعه منا انجام داده است و اطلاعاتی کافی را از ماهیت فعالیت های آنها به دست آورده است.
این گونه آزمایش ها را آمریکا در دهه هشتاد قرن گذشته بر روی برخی افراد انجام داده بود و رژیم صهیونیستی نیز این آزمایش ها را توسعه داد.

مثلا فرزند شهید غنضفر رکن آبادی –سفیر سابق ایران در لبنان- که در جریان فاجعه منا به شهادت رسید، گفت که سعودی ها جسد پدرش را کالبد شکافی و تقطیع کرده اند؛ حقیقت آن است که برخی از شاهزاده های سعودی اطلاعاتی را فاش کرده اند که از حضور تیمی پزشکی از اسرائیل در عربستان حکایت دارد.

ادامه »

وهابی جدا شده از دربار آل سعود: دو نامه رهبری به غرب، آمریکا را به دست و پا انداخت.

6ام شهریور, 1395
علی الشعیبی گفتگو با وهابی جدا شده از دربار آل سعود(۶)
دکتر علی الشعیبی اندیشمند سوری گفت: رهبر انقلاب اسلامی دو نامه خود را خطاب به جوانان غرب و آمریکا نوشت و منتشر کرد و با این دو نامه، دولت های اروپایی و آمریکا را رسوا کرد و آنها را به دست و پا انداخت…

 دکتر علی الشعیبی از مسلمانان متولد رقه سوریه است که از کودکی علاقه و استعداد سرشاری در یادگیری و تبلیغ اسلام داشت و از زمان 12 سالگی تحت تاثیر شیوخ وهابی رقه به این فرقه مذهبی گرایش پیدا کرد و جوانی خود را در سوریه و عربستان با اعتقاد به وهابیت و تعالیم محمد بن عبدالوهاب گذراند و سال ها نیز به عنوان مشاور ملک فهد پادشاه عربستان فعالیت کرد تا اینکه به دروغگو بودن محمد بن عبدالوهاب و ابن تیمیه پی برد و با آشنایی با حدیث غدیر خود را بر سر دوراهی بهشت و جهنم یافت.

آنچه در ادامه می خوانید ترجمه گفتگوی شبکه الکوثر با این اندیشمند جهان اسلام و کارشناس وهابیت است. علی الشعیبی در این حلقه از گفتگو درباره تاثیرات دو نامه مقام معظم رهبری به جوانان غرب می گوید و بیان می کند چگونه این دو نامه، رهبران آمریکا و غرب و شیوه تعامل آنها با داعش را در برابر جوانان این کشورها به چالش کشید. الشعیبی همچنین در این گفتگو درباره ویژگی های کتاب های محمد بن عبدالوهاب و اعتقاد وهابیت در تحریم زیارت قبر مطهر پیامبر می گوید:

 - در جلسه گذشته درباره گفتگوی میان هنک جانسون سناتور آمریکا و رابرت فورد سفیر سابق آمریکا در سوریه در کمیسیون تروریسم و امنیت داخلی کنگره آمریکا صحبت کردید که ویدئوی این گفتگو نیز منتشر شده است. درباره این گفتگو بیشتر برای ما توضیح بدهید.

در حال حاضر وهابیت آمریکایی ها را نشتر زده اند و آمریکا که خودش وهابی ها را ساخته از ناحیه آنها احساس درد می کند و به همین خاطر پرونده ای برای وهابی ها باز کرده اند تا با آنها مقابله کنند، چون آمریکایی بنا بر ذات خود فریبکار و خائن هستند به ویژه اینکه کمیته مبارزه با تروریسم متشکل از سناتور هنک جانسون و رابرت فورد و رئیس اداره اطلاعات آمریکا، در اولین ماه از سال میلادی جاری(2016) تشکیل شد که قبل از آن در اواخر سال 2015 امام خامنه ای رهبر انقلاب اسلامی دو نامه خود را خطاب به جوانان غرب و آمریکا نوشت و منتشر کرد و با این دو نامه، دولت های اروپایی و آمریکا را رسوا کرد و همین عاملِ مستقیم باز کردن پرونده ویژه وهابی ها و تروریست ها توسط آمریکایی ها بود.

آمریکایی ها پیش از این نیز از کشتار مردم بی گناه و بریدن سر مردم و خونریزی ها و سوزاندن محله ها و غارت اموال مردم و خرید و فروش زنان اسیر شده توسط وهابی ها خبر داشتند و باید بدانید که تکفیری ها فقط زنان ایزدی را به بردگی نمی گرفتند، بلکه زنان سنجاری و بخشی از زنان دیری(دیرالزور) را نیز به بردگی گرفتند و برخی از آنها را در بازارهای برده فروشی فروختند. آنها تعدادی از زنان اسیر را برای فروش به منطقه المنصوره آوردند که سی کیلومتر قبل از رقه قرار دارد. در میان این زنان یک دختر 14 ساله ایزدی بود که گریه می کرد و می خواست خودش را بکشد که یکی از ثروتمندان منطقه جلو آمد و او را به قیمت 100000 لیره خریداری کرد و بعد از آن او را آزاد کرد و علاوه بر آن به او کمک کرد نزد والدین خود برود.

ادامه »

وهابی جدا شده از دربار آل سعود: ۳۵ هزار مدرسه سعودی وجوب قتل مسلمانان را تدریس می کنند/بیشتر سربازان محمد بن عبدالوهاب یهودی بودند.

4ام شهریور, 1395
علی الشعیبی اسحاق بن زیفی که دومین سرکرده رژیم غاصب صهیونیستی به شمار می رود در کتاب خود به نام “القبیلة المتناثرة” می گوید:
برخی طوایف دینی هستند که همچنان خود را جزء بنی اسرائیل می دانند..
از جمله طایفه وهابیت که در ظاهر مسلمان هستند، اما شعائر یهودی را به صورت پنهانی به جا می آورند و به آن ملتزم هستند.

دکتر علی الشعیبی از مسلمانان متولد رقه سوریه است که از کودکی علاقه و استعداد سرشاری در یادگیری و تبلیغ اسلام داشت و از زمان 12 سالگی تحت تاثیر شیوخ وهابی رقه به این فرقه مذهبی گرایش پیدا کرد و جوانی خود را در سوریه و عربستان با اعتقاد به وهابیت و تعالیم محمد بن عبدالوهاب گذراند و سال ها نیز به عنوان مشاور ملک فهد پادشاه عربستان فعالیت کرد تا اینکه به دروغگو بودن محمد بن عبدالوهاب و ابن تیمیه پی برد و با آشنایی با حدیث غدیر خود را بر سر دوراهی بهشت و جهنم یافت.

آنچه در ادامه می خوانید ترجمه گفتگوی شبکه الکوثر با این اندیشمند جهان اسلام و کارشناس وهابیت است. علی الشعیبی در این حلقه از گفتگو از وضعیت علمای معاصر محمد بن عبدالوهاب و چگونگی شکل گیری ارتش وهابی و حکومت آل سعود و ویژگی های آنها سخن می گوید:

 درست است که برخی چاپلوسان درباره ابن عبدالوهاب می گویند: «کان وحید عصره و فرید دهره» تا بگویند در آن زمان عالمی جز وی نبوده، اما واقعیت این است که در آن زمان علمای زیادی بوده اند و کسانی که می گویند زمان ظهور محمد بن عبدالوهاب، جزیره عربی در بدترین وضعیت فکری و دینی و اجتماعی بود در اشتباهند و این سخن نادرست است و عبد الله الصالح العثيمين در مجله الدارة، شماره چهارم، سال سوم مقاله ای نوشته با عنوان “نجد منذ القرن العاشر حتی الآن"(وقت نشر مقاله) و در این مقاله نظریه ای را که می گوید جزیره العرب در آن زمان خالی از علما بوده رد می کند و می گوید در آن دوره علمای زیادی بوده اند و علمای زیادی در کتاب های خود از وجود علمای آن دوره خبر داده اند و درباره آنها نوشته اند و اکنون کتابی را به شما معرفی می کنم که تازه ترین کتاب در معرفی وهابیت است با عنوان “الوهابية الدین الآخر” (وهابیت دینی دیگر) و این همان سخن ابن عبدالوهاب است که می گفت من برای شما دین دیگری آورده ام. “زینی دحلان” شیخ شافعی و مفتی مکه در کتاب “الدرر السنیة فی الرد علی الوهابیة” این را می گوید و من نیز عین عبارت محمد بن عبدالوهاب را به صورت مستند ثبت کرده ام.

در اینجا با توجه به وقت و مجالی که داریم به چند نفر از این علما که در زمان محمد بن عبدالوهاب مطرح بوده اند و با او هم مخالفت کرده اند اشاره می کنم:

1. سلیمان بن سحیّم است که نجدی و حنبلی و متوفای 1230 هجری است که از علمای بزرگ آن دوره بوده و از علمای ریاض است و پدرش سحیم یک فقیه حنبلی در ریاض بود و از کسانی بود که عالمانه با محمد بن عبدالوهاب مخالفت کرد و نظریه او درباره ربوبیت و الوهیت و اسماء و صفات را رد کرد و جا دارد ما یک جلسه بحث را نیز به بررسی نظریات ابن عبدالوهاب اختصاص دهیم.

ادامه »

تقلید و مرجعیت بدعت است! +فیلم

1ام شهریور, 1395
حسن اللهیاری در سلسله برنامه هایی در این فکر است که مرجعیت و تقلید را بی اساس جلوه دهد. دو رکنی که نه تنها آیات و روایات فراوانی بر مشروعیت آن صحه گذاشته اند، بلکه عقل هر انسان نیز به حجیت آن حکم می کند.

 بار دیگر داعیه داران تشیع انگلیسی، ذات ناپاک خود را عیان ساخته و با توهین به دستگاه مرجعیت شیعه، تلاش دارند قرائت نادرستی از دین را به مردم ارائه دهند
 

توهین شیعه انگلیسی به مرجعیت؛

mainPlace_WI_146_lblBody" class="bodyDetail BodyHolder f13" style="text-align: center;">

 حسن اللهیاری با در اختیار داشتن شبکه ماهواره ای، اینبار تحمل محبوبیت مراجع شیعه را نداشته و به تخریب آنان اقدام کرده است. وی در سلسله برنامه هایی در این فکر است که مرجعیت و تقلید را بی اساس جلوه دهد. دو رکنی که نه تنها آیات و روایات فراوانی بر مشروعیت آن صحه گذاشته اند، بلکه عقل هر انسان نیز به حجیت آن حکم می کند. 

/media.jamnews.ir/EditorMedia/1/1395/05/27/taghlid.flv">

دانلود فیلم

ادامه »

نگاهی به فیلم ضدایرانی «سپتامبرهای شیراز»

16ام مرداد, 1395
«سپتامبرهای شیراز» ماجرای یک جواهرفروش یهودی است که همسر شاه هم سابقاً جزو مشتریانش بوده و …

شاید قرنی را که قرن ارتباطات اسم داده‌اند، باید به نوعی دوره بحران‌های ارتباطی میان آدم‌ها هم دانست. اگر این عجیب به نظر می‌رسد که ابتدای نگارشی درباره یک فیلم ضد ایرانی هالیوود، با چنین جملاتی آغاز شد، باید گفت چون کمرکش بحث دوباره به همین‌جا خواهد رسید. پس نباید چندان تعجب کرد.
چند ماه پیش بود که در اسرائیل فیلمی به زبان فارسی ساخته شد با نام «باباجون». محتوای این فیلم راجع‌ به یهودیان ایرانیِ مهاجرت کرده به اسرائیل بود و مضمون اصلی آن را می‌شد مسئله بحران هویت دانست.
اسرائیلی‌ها خودشان این فیلم را رقیب «محمد رسول‌الله» مجید مجیدی در اسکار می‌دانستند اما سوای از مقایسه کیفیت فنی آثار که به نظر نمی‌رسید در یک سطح باشند، چه چیزی باعث می‌شد آن‌ها برای خودشان چنین رقیب تراشی عجیبی بکنند؟
قطعاً رو در رو قرار گرفتن دو فیلم از ایران و رژیم صهیونیستی در رقابتی مثل اسکار می‌توانست با دامن زدن به حواشی، به دیده شدن هر دو اثر کمک کند اما آیا اگر فیلم دیگری از ایران در جشن آکادمی شرکت کرده بود، باز هم می‌شد به دامن زدن این رویارویی حتی فکر کرد؟

فرض کنید «گذشته» اصغر فرهادی، «یه حبه قند» رضا میرکریمی، «جدایی نادر از سیمین» اصغر فرهادی یا حتی «بچه های آسمان» که اثری از کارگردان همین فیلم، یعنی مجید مجیدی است، امسال در اسکار شرکت کرده بودند؛ در آن صورت آیا باز هم امکان داشت که «بابا جون» یک رقیب ایدئولوژیک برای نماینده سینمای ایران دانسته شود؟ قطعاً خیر.

ادامه »

نیازمند فرماندهان فرهنگی در نبرد فکری با دشمن هستیم.

7ام مرداد, 1395

دبیرکل مجمع جهانی تقریب اظهار داشت:

سوریه دارای ظرفیت علمی، دینی و اجتماعی عظیمی است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها می‌توان خدمت بسیار بزرگی به جهان اسلام کرد. آیت الله محسن اراکی به گزارش مجمع تقریب مذاهب، آیت الله “محسن اراکی” دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در ادامه سفرش به سوریه  با “ولید المعلم” وزیر امور خارجه این کشور دیدار و گفت‌و‌گو کرد.

آیت الله اراکی در ابتدای این دیدار به پیشنهادات هیئت مجمع جهانی تقریب در سفر به سوریه و همکاری مجمع تقریب با وزارت اوقاف این کشور در زمینه راه‌اندازی دارالتقریب و برگزاری سلسله نشست‌هایی با حضور علمای دو کشور و همچنین راه‌اندازی فقه مقاومة و فقه وحدة در سوریه اشاره کرد و گفت:  ما در مسیر ایجاد وحدت و تقریب بین مذاهب اسلامی در‌صدد ایجاد ارتباطات گسترده میان علمای مذاهب اسلامی هستیم.

آیت الله اراکی اظهار داشت:

امروز در کنار فرماندهان نظامی که در عرصه نبرد میدانی با تروریست‌ها فعالیت می‌کنند، نیازمند فرماندهان فرهنگی و فکری هستیم تا بتوانیم در عرصه نبرد فکری نیز با دشمنان مقابله کنیم که در این زمینه نقش علما بسیار برجسته و خطیر است.

وی افزود: سوریه دارای ظرفیت عظیم علمی، دینی و اجتماعی است که با بهره‌گیری از ظرفیت‌ها می‌توان خدمت بسیار بزرگی به جهان اسلام کرد.

ادامه »

"غلطی از صهیونیست‌ها سربزند، با خاک یکسان خواهند شد" / دیدار در تلاویو؛ 7دقیقه بعد از پرتاب+ تصاویر

30ام تیر, 1395

صدها هزار موشک حزب الله در زمین کاشته شده و هرجا در سرزمین های اشغالی را لازم باشد هدف قرار می دهد.

 در سال ۱۳۶۱ گروه های اسلام گرای جنوب لبنان با الهام از اندیشه های امام خمینی(ره) و انقلاب اسلامی، با یکدیگر متحد و جنبشی به نام حزب الله را پایه گذاری کردند. در نیمه اول خرداد ۶۱، تهران میزبان کنفرانس نهضتهای آزادی‌بخش بود و نیروهای اسلام گرا و شخصیت های روحانی لبنان که در این کنفرانس شرکت کرده بودند، خواستار کمک فوری ایران به مردم لبنان گردیدند.

 
** چگونگی تشکیل حزب الله لبنان
 
پس از آن زمینه برای مذاکره این مجموعه های اسلام گرا فراهم شد که منجر به تشکیل کمیته ۹ نفره متشکل از روحانیون شیعه، شخصیت های وابسته به جنبش امل اسلامی، حزب الدعوه لبنان، کمیته های یاری انقلاب اسلامی و بعضی از شخصیت های مستقل، گردید.
 
کمیته ۹ نفره ماموریت داشت تا برای این جریان های اسلامی متفرق، تشکیلات سیاسی جدیدی را بر اساس “پایبندی به ولایت فقیه” و “نبرد با اسرائیل” پی ریزی کند. پس از اتمام ماموریت، یک شورای پنج نفره از میان آنان انتخاب گردید که ریاست تشکیلات جدید را بر عهده گرفت؛ این شورای جدید به “شورای لبنان” نامگذاری گردید.
 
همزمان با گسترش عملیات مقاومت علیه اشغالگران توسط شورای لبنان، شعارهایی حاوی عبارت “حزب الله” در لبنان ظهور یافت به طوریکه شورای لبنان در ماه مه ۱۹۸۴ (اردیبهشت ۱۳۶۳) تصمیم گرفت نام ثابت خود را “حزب الله انقلاب اسلامی در لبنان” بنامد.
 
بعد از آن گروه‌ها و شبکه‌های کوچک مقاومت به حزب الله پیوستند و پایه‌های اولیه گسترش حزب الله در جنوب لبنان را راه اندازی کردند. پس از راه اندازی دوره های آموزش نظامی در بقاع، به تدریج هسته های مقاومت تشکیل شد و ابتدا به بیروت که در محاصره بود، اعزام شدند.
 
 
شروع حرکت نظامی حزب الله همزمان با فرصتی که اسرائیل به یاسر عرفات و رزمندگان فلسطینی برای خروج از لبنان در اوت ۱۹۸۲ داده بود آغاز شد و حزب الله در ابتدای فعالیت مقاومت،علیه ارتش اسرائیل روش مسامحه و گذشت را در برخورد با افرادی که به گونه ای در ارتباط با ارتش اسرائیل بودند، در پیش گرفت.
 
بدین ترتیب، حرکت نظامی حزب الله در قالب “مقاومت اسلامی” ، بدون اینکه هویت سیاسی رزمندگان حزب الله مشخص شود،تشکیل شد و به تدریج تشکیلات و سازماندهی حزب الله و مقاومت (شاخه نظامی آن)، قوام لازم را پیدا کرد. حزب الله دریافت که باید هویت مقاومت اسلامی را اعلام نماید زیرا کتمان این مسئله در واقع یک شمشیر دو لبه بود.

ادامه »

یهود، مسیحیت و شکسپیریسم؛ سندرومی آمیخته که از نای شیرشاه غرش می کند.

24ام تیر, 1395

سفری خیال‌انگیز به دهه‌ی ۹۰ قرن بیستم میلادی (دهه‌ی ۷۰ شمسی) برای کسانی که در این برهه دوران کودکی و نوجوانی خود را سپری کرده‌اند با خاطرات کارتون‌های دیزنی همراه خواهد بود. شیر شاه، دیو و دلبر، علاء الدین، پوکوهانتس، هرکولس، مولان و تارزان از جمله آثار شناخته شده‌ی این دوره‌اند.

disney-renaissance

اواسط دهه‌ی ۹۰ بود که شیر شاه با غرشی بلند به پاخاست تا ضمن ارائه‌ی تلفیقی از داستان‌های اقتباسی و دیرین‌گونه‌های دینی و تاریخی و برخی مفاهیم فلسفی نظر مخاطبان را به سوی خود جلب نموده و به دنبال آن بذر جهان بینی خود را در باور آن‌ها بکارد.

the lion king poster

دیزنی شیر شاه را با بودجه‌ی ۴۵ میلیون دلاری روانه تولید ساخت و در سال ۱۹۹۴ میلادی به اکران عمومی رساند. درآمدهای حاصله از فروش این انیمیشن ۹۶۸٫۵ میلیون دلار برآورد شده که در طول بیش از یک دهه به خزانه‌ی سازندگان این اثر ریخته شد. شیرشاه در کنار فروش مطلوب از کسب جوایز سینمایی شاخص نیز به نصیب نماند و توانست جایزه‌ی اکادمی در موسیقی و جایزه‌ی گلدن گلوب در بهترین موشن پیکچر (تصویر متحرک)  را از آن خود کند.

the lion king awards

در مسیر ساخت شیرشاه روجر آلر و راب مینکاف در نقش کارگردان ظاهر شدند و هانس زیمر آهنگساز معروف به آهنگسازی اثر پرداخت. ایرن میچی، جاناتان روبرتز و لینداز وولورتن نیز فیلمنامه را برای شیرشاه آماده کردند.

IMG_2491RT-web

شیر شاه همچنین توانست نظر بسیاری از منتقدان را به سوی خود جلب نماید. کسب امتیاز ۸۳ درصد از متاکریتیک، ۹۱ درصد از راتن تومیتوز و ۸٫۵ (از ۱۰) از IMDb شیرشاه را در فهرست آثار شاخص و قابل تحسین سینما قرار می‌دهند که نمی‌توان به سادگی از کنار آن‌ها عبور کرد.

از سوی دیگر شیرشاه شامل مفاهیم عمیق و مبتنی بر دیرین‌گونه‌های دینی و تخیل ساخته قابل تاملی است که در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها اشاره خواهد شد.

ادامه »

اسرائیل چگونه در 10دقیقه نابود می‌شود؟

25ام خرداد, 1395

 موقعیت ژئوپلیتیکی یکی از مهم‌ترین عواملی است که بر امنیت رژیم صهیونیستی تأثیر دارد، این عامل به چالش اساسی در نظریه‌های نظامی و امنیتی اسرائیل تبدیل‌شده است.

خبرگزاری فارس: اسرائیل چگونه در 10دقیقه نابود می‌شود؟


موقعیت ژئوپلیتیکی یکی از مهم‌ترین عواملی است که بر امنیت رژیم صهیونیستی تأثیر دارد، این عامل به چالش اساسی در نظریه‌های نظامی و امنیتی اسرائیل تبدیل‌شده است.

نداشتن عمق استراتژیک، نقطه مرگ اسرائیل :

بر اساس اطلاعات موجود بین 80 تا 90 درصد از ساکنان صهیونیست سرزمین‌های اشغالی، در منطقه‌ای به مساحت 120 کیلومتری از سواحل حیفا و اسدود ساکن هستند. این مهم، مؤید فقدان عمق استراتژیک اسرائیل بوده و تهدید نظامی-امنیتی واقعی برای رژیم صهیونیستی محسوب می‌شود. نداشتن عمق استراتژیک باعث تمرکز جمعیت و تأسیسات حیاتی، حساس و مهم اسرائیل در مناطق مذکور گردیده است. این وضعیت، نظریه‌پردازان نظامی و امنیتی اسرائیل را به این نتیجه رسانده که این رژیم، قدرت تحمل جنگ فراگیر در اراضی خود را ندارد.

تبعات فقدان عمق استراتژیک برای اسرائیل :

تحمیل خسارت انسانی وسیع در صورت بروز جنگ
انهدام گسترده تأسیسات راهبردی در زمان کوتاه
ایجاد محدودیت گسترده در قدرت مانور و تحرک
کاهش فوق‌العاده توان بازدارندگی
 ناتوانی از ورود به جنگ فراگیر

 نتیجه :

ایران با تمرکز بر موشک‌های بالستیک نقطه زن، ضمن تغییر موازنه راهبردی و بازدارندگی در مقابل اسراییل، امنیت رژیم صهیونیستی را به معمای لاینحل برای آمریکا تبدیل نمود. ایران با توانمندی موشکی خود می‌تواند در عرض 10 دقیقه، عمق استراتژیک اسرائیل (120 km سواحل حیفا تا اسدود) را با خاک یکسان نماید. این مهم- با توجه به توضیحات فوق- عملاً منجر به نابودی اسرائیل می‌گردد. ایران اکنون با انتقال توانمندی موشکی به مقاومت لبنان و فلسطین، در حال نهایی نمودن راهبرد بازدارندگی مقاومت در برابر اسرائیل است. بر این اساس آمریکا و اسرائیل بر خلع سلاح مقاومت و از بین بردن توانمندی موشکی ایران در برجام 2 و 3 تأکید دارند.

منبع: فارس/دکتر رضا سراج، عضو هیئت‌علمی دانشگاه و کارشناس ارشد مسائل راهبردی

 

مداحی جدید «بنُو الیهود، آلُ سُعود» با نوای حاج میثم مطیعی + دانلود

5ام فروردین, 1395
علیه رژیم سفاک آل‌سعود:

فایل صوتی مداحی جدید عربی- فارسی 

«بنُو الیهود، آلُ سُعود»

با نوای حاج میثم مطیعی در محکومیت رژیم سفاک و جنایتکار آل‌سعود آماده دریافت است.

دانلود مداحی 

«بنُو الیهود، آلُ سُعود»

 
متن شعر:
بنُو اليهودِ … آلُ سُعودِ … قومُ الجُحودِ … و الشِّقاقِ
(آل سعود… قوم یهود و اهل خیانت و تفرقه اند)
 
أطفأوا الشَّمعَا … رَوَّجُوا القَمعَا … فَرَّقُوا الجَمعَا …. بالنِّفاقِ
(و به وسیله نفاق، شمع صلح را خاموش کردند و سرکوب را رواج دادند و جمع مسلمانان را پراکنده کردند)
 
آلَ سُعودٍ ويحَكُمْ
(ای آل سعود، وای بر شما باد)
 
لا لنْ يدومَ حُكمُكُم
(حکومتتان ادامه نخواهد یافت)
 
في الصَّبرِ نَصرُ … لنا ثأرُ
(پیروزی ما در صبر است و زمان انتقام گرفتن ما نیز خواهد رسید)

ادامه »

طایفه زنان نقابدار و مردان سیاه پوش در رژیم صهیونیستی

11ام بهمن, 1394

شاید همه با دیدن زنان نقابدار به یاد خیابان های عربستان سعودی یا افغانستان بیفتند، اما جالب است بدانید که در رژیم صهیونیستی هم طائفه ای هست که زنان آن روبنده یا نقاب می بندند و مردان شان ضمن بلند کردن ریش، پالتوهای بلند سیاه به تن می کنند و کلاه سیاه بر سر می گذارند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، زنان طائفه اصولگرای یهودی موسوم به “حریدیم” علاوه بر بستن روبند، لباس ویژه ای به نام “ورومکا” می پوشند.

مردان این طایفه تندروی مذهبی اعتقاد ویژه ای به بلند کردن ریش بدون تمیز و نظافت کردن آن دارند و پالتوهای بلند سیاه به تن می کنند و کلاه سیاه هم بر سر می گذارند.

زنان این طایفه اجازه صحبت کردن با تلفن همراه در خیابان ها یا ایستگاه های اتوبوس و مکان های عمومی را ندارند و در کل این طایفه صدای زن و کل بدن وی را جزء “عورت” وی حساب می کنند.

تعدادی از خاخام های این طایفه یهودی پوسترهایی را در خیابان ها و دیوارهای منازل و مغازه ها می چسبانند که در آنها افکار و عقاید خاص خود را ترویج می دهند و به عنوان مثال بر روی آنها خطاب به زنان نوشته شده است:"صورت تو عورت توست” و “نقاب تو عفاف توست"!!!
این طایفه تندرو تمامی اشکال تمدن و فناوری را بدعت می داند و ضمن تحریم هنر و موسیقی، ادبیات و فلسفه را علوم شیطانی می داند. ویژگی اصلی این طایفه افزایش جمعیت بالای آنهاست؛ چرا که حریدیمی ها اعتقادی به کنترل جمعیت ندارند.

قدس اشغالی ـ مرکز اطلاع رسانی فلسطین

آه ای فلسطین شهر در ظلمت نشسته…

10ام آبان, 1394

نیروهای اشغالگر اسرائیل امروز یکشنبه با تیراندازی به سمت یک جوان فلسطینی در نزدیکی چهار راه بیت عینون در الخلیل وی را به شهادت رساندند.

به گزارش رسانه های خبری فلسطین، نظامیان صهیونیست در چهار راهی بیت عینون در الخلیل به بهانه اینکه یک جوان فلسطینی قصد حمله با چاقو به سمت آنها را داشته است به سمت وی تیراندازی کرده و او را به شهادت رساندند.

با شهادت این جوان فلسطینی که هنوز هویت وی مشخص نیست، شمار شهدای فلسطین طی 32 روز گذشته به 73 نفر رسیده است که بیشتر آنها را کودکان و نوجوانان تشکیل می دهند و گذشته از آن بیش از 2240 نفر نیز زخمی شده اند.

انتفاضه قدس و خروش مردمی فلسطینیان از اول اکتبر با اجرای عملیات شهادت طلبانه یک نوجوان فلسطینی به نام «مهند شفیق حلبی» (19 ساله) در شهر قدس اشغالی که به هلاکت دو صهیونیست و شهادت این جوان فلسطینی منجر شد، آغاز گشت و تا کنون نظامیان صهیونیست 73 فلسطینی را در کرانه باختری و نوار غزه به شهادت رسانده و تعداد زیادی از فلسطینیان را زخمی کرده اند.

بنا به عقیده ناظران سیاسی این خیزش مردمی فلسطینیان و انتفاضه قدس یک اتفاق ناگهانی نبوده است بلکه نبودن افق سیاسی، وجود خفقان و محاصره ظالمانه، اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی در مسجد الاقصی، یورش های مکرر به مسجد الاقصی و تلاش برای تقسیم زمانی و مکانی این مسجد، ساخت دیوار حایل، یهودی سازی قدس و استمرار تجاوزات علیه اسرای در بند زندان های رژیم صهیونیستی منجر به آغاز این انتفاضه و خیزش مردمی شده است.

منبع: تسنیم

عوامل دشمنی یهود با اسلام

11ام مهر, 1394


اشاره:

دنیای امروز شاهد رفتار خصمانه و به دور از انسانیت یهود نسبت به مسلمانان است؛ تاجایی که در هر قسمت از دنیا به مسلمانان ظلمی روا داشته می شود، می توان ردپای آنها را به وضوح مشاهده کرد.

یکی از بارزترین این جنایات، ظلم و ستم یهودیان صهیونیست نسبت به مسلمانان مظلوم فلسطین است که سالهاست نقل محافل سیاسی و خبری است و بنیان گذار انقلاب اسلامی ایران امام خمینی; از همان ابتدای پیروزی انقلاب، برای همبستگی مسلمانان علیه صهیونیزم و به فراموشی سپرده نشدن این امر، جمعه آخر ماه مبارک رمضان هر سال را به عنوان روز قدس مطرح فرمودند.

اکنون اقدامات غیر دینی و به دور از انسانیت صهیونیستها تحولات منطقه را وارد مرحله ای حساس کرده و این مسئله را از یک بحران منطقه ای به بحرانی جهانی و بین المللی مبدل ساخته است؛ اگر چه صهیونیسم از یهود جدا است و برخی از یهودیان منصف؛ چه در زمان پیامبر(صلی الله علیه و آله) و چه در دوران کنونی، بوده اند که با اسلام و مسلمانان منصفانه عمل می کردند؛ ولی در موارد زیادی این دو با هم آمیخته شده و جدایی شان امکان پذیر نبوده است.

حال این سؤال مطرح است که:

چرا قوم یهود با مسلمانان دشمنی دارند؟

مگر میان این دو قوم چه گذشته است که این قدر اسلام مورد غضب یهود است؟

و در نهایت، دلیل دشمنی و ریشه عداوت یهود با اسلام چیست؟

در این نوشتار سعی شده است که دلایل برخورد یهود با پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله از دیدگاه قرآن مورد تحلیل و بررسی قرار گیرد و بیان شود که چگونه این قوم با وجود آنکه سالهای متمادی منتظر ظهور پیامبری در حجاز بودند؛ ولی بعد از بعثت پیامبر صلی الله علیه و آله به مخالفت و دشمنی با ایشان پرداختند و با کارشکنیهای فراوان، با گسترش اسلام مقابله کردند، تا جایی که خداوند در قرآن، آنها را هم ردیف مشرکان، و دشمن ترین مردم نسبت به مسلمانان، معرفی می کند؟[1]

لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الْيهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُوا وَلَتَجِدَنَّ أَقْرَبَهُمْ مَوَدَّةً لِلَّذِينَ آمَنُوا الَّذِينَ قَالُوا إِنَّا نَصَارَى ذَلِكَ بِأَنَّ مِنْهُمْ قِسِّيسِينَ وَرُهْبَانًا وَأَنَّهُمْ لَا يسْتَكْبِرُونَ(المائدة/82)

ادامه »

نخستین گام آزادی بیش از ۱۰۰ هزار شیعه در محاصره برداشته شد+تصاویر

25ام مرداد, 1394

کمپین «پایان دادن به یکی از بزرگ‌ترین محاصره‌های تاریخ» با هدف شکست سکوت رسانه‌ها و جوامع حقوق بشری برای آزادی بیش از ۱۰۰ هزار شیعه در محاصره تروریست‌ها آغاز به کار کرد.

2 شهرک شیعه‌نشین «نبل» و «الزهراء» با بیش از 80 هزار نفر جمعیت در سکوت خبری رسانه‌های دنیا بیش از 4 سال است که با شبح محاصره تروریست‌ها دست و پنجه نرم می‌کنند؛ همچنین 2 شهرک شیعه نشین «کفریا» و «فوعه» با جمعیتی بالغ بر 45 هزار نفر پس از سیطره ائتلاف تروریستی در مارس گذشته، به محاصره این ائتلاف درآمده است.

با 4 ساله شدن محاصره شهرک‌های شیعه‌نشین به نوعی بزرگترین محاصره تاریخ رقم خورده است؛ محاصره‌ای که کوچکترین واکنشی را از سوی سازمان‌ها و نهادهای بین‌المللی از جمله سازمان ملل در پی نداشته است. در همین خصوص کمپینی در شبکه‌های مجازی برای همدردی با مردم «نبل»، «الزهراء» و «کفریا»، «فوعه» همچنین رساندن صدای مردم مظلوم این شهرک‌ها به مجامع بین‌المللی، راه اندازی شده است.

«گریه کودکان نبل، الزهراء، الفوعه و کفریا را چرا کسی نمی‌بیند؟»،

«زنان و کودکان نبل، الزهراء، الفوعه و کفریا چه گناهی دارند؟»،

«آزادی حق کودکان نبل، الزهراء الفوعه و کفریا است»،

«آزادی حق کودکان نبل، الزهراء الفوعه و کفریا است»،

«تروریست‌ها به هیچ چیز و هیچ کس رحم نمی‌کنند وظیفه ما نشر مظلومیت مردم بی‌گناه است»

و در آخر این پرسش اساسی که «چرا رسانه‌ها صدای کودکان نبل، الزهراء، الفوعه و کفریا را به کسی نمی‌رسانند؟!»

از جمله موضوعاتی است که در کمپین «پایان دادن به یکی از بزرگ‌ترین محاصره‌های تاریخ» از سوی کاربران شبکه‌های اجتماعی مطرح شده است.

نخستین گام برای آزادی بیش از 100 هزار شیعه در محاصره شکست بایکوت رسانه‌ای، انعکاس فجایع انسانی و اطلاع رسانی است. در ادامه تصاویر منتشر شده از کمپین «پایان دادن به یکی از بزرگ‌ترین محاصره‌های تاریخ» را مشاهده می‌کنید:

ادامه »

سیاستهای جمعیتی وهابیت و صهیونیسم!!

20ام آذر, 1393

شرط ورود زنان یهودی به بهشت به دنیا آوردن ۸ فرزند است!!

 

 

خودشان دنبال ازدیاد جمعیت اند!!!

 

آیت الله محمدتقی مصباح یزدی در دیدار جمعی از دبیران الهیات مدارس شهرستان تربت جام اظهار داشت است: «مخالفان در کشورهای شیعه نشین همان سیاست صهیونیست ها را در مسئله زاد و ولد دنبال می کنند، به این معنا ضمن آنکه خودشان به شدت به فکر ازدیاد جمعیت هستند، اما شیعیان را به کنترل و کاهش جمعیت ترغیب می کنند.

 

در شرایط کنونی همه ما باید خطر نفوذ وهابیت را در کشور جدی بگیریم، گفت: «اینکه اکنون می بینیم در برخی از نقاط کشور جریان وهابیت فعالیت های خود را گسترده کرده و جمعیت سنی ها در این مناطق رو به فزونی گذاشته است، اینها از جمله واقعیاتی است که ما باید به درستی عمق آنها را درک کنیم و متاسفانه برخی هم به دلیل غفلت و تدابیر غلط مسئولان کشور در امر کنترل جمعیت صورت گرفته است.»

 

صهیونیست ها و وهابیون کنترل جمعیت ندارند.

 

علی رغم سیاست های ترغیب جوامع شرقی و اسلامی به مسئله کنترل جمعیت از سوی نهادهای غربی و بین المللی، از جمله کشورهایی که این سیاست در آن هیچ گاه اعمال نمی گردد، سرزمین هایی است که در اختیار رژیم اشغالگر قدس قرار دارد. نمودارهای مربوط به رشد جمعیت در این سرزمین ها که با هدف کسب اکثریت در اراضی اشغالی صورت می گیرد در ادامه خواهد آمد.

 

لازم به ذکر است که یهود تنها دینی است که تبلیغ در آن صورت نمی گیرد و از طریق خون و مادر منتقل می گردد، بدین معنا که کسی یهودی است که لزوما مادری یهودی داشته باشد، البته کسانی که پدرانی غیر یهودی دارند چندان یهودی اصیل به شمار نمی آیند.

ادامه »

تکفیر در خدمت استکبار+ اینفوگرافی + فیلم و صوت

15ام آذر, 1393

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای:
یک نکته‌ى غیرقابل‌انکارى وجود دارد، و آن این است که جریان تکفیر و حکومتهایى که پشتیبان و حامى آن هستند، کاملاً در جهت نیات استکبار و صهیونیسم دارند حرکت میکنند؛ کار آنها در جهت هدفهاى آمریکا و دولتهاى استعمارى اروپا و رژیم اشغالگر صهیونیستى است؛ شواهدى این معنا را قطعى می کند.

امام خامنه ای(مد ظله العالی):

جریان تکفیر چهره اسلام را در دنیا مخدوش و زشت کرد..همه جنایت های جریان تکفیر به نام اسلام تمام شد اسلام رحمت، اسلام تعقل، اسلام منطق این اسلام را اینجور معرفی کردند از این جنایت بالاتر…
جهت دانلود فیلم و صوت سخنرانی کامل بیانات حضرت امام خامنه ای(مد ظله العالی) در دیدار شرکت‌کنندگان در کنگره‌ی جریان‌های تکفیری از دیدگاه علمای اسلام  کلیک  کنید :

دریافت فیلم سخنرانی

دریافت صوت سخنرانی

پايگاه اطلاع‌رسانی دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آيت‌الله‌العظمی سيدعلی خامنه‌ای (مد‌ظله‌العالی) - مؤسسه پژوهشی فرهنگی انقلاب اسلامی

ammaranclip.blog.ir

فيس‌بوك و توييتر؛ همسو با جنايات وهابيت

19ام اردیبهشت, 1392
 

 مجمع فرا در نامه سرگشاده به دبيركل سازمان كنفرانس اسلامی خواستار شد تا دولت‌های اسلامی با محكوم كردن جنايت‌های وهابيت چه در عالم واقع و چه عملكرد فيسبوك و توييتری كه شيوخ وهابی برای خريد سهام اين بنگاه‌های صهيونيستی اقدام كرده‌اند، ماهيت ضد اسلامی آنها را افشا كنند.

به گزارش خبرگزاری بين‌المللی قرآن‌(ايكنا)، نامه سرگشاده مجمع فعالان فضای مجازی انقلاب اسلامی(فرا) به دبيركل سازمان كنفرانس اسلامی منتشر شد.

متن اين نامه بدين شرح است؛

بسم الله القاسم الجبارين

رَبَّنا لا تَجْعَلْنا فِتْنَةً لِلْقَوْمِ الظّالِمينَ [يونس/ 85]

دبير كل محترم سازمان كنفرانس اسلامی

جناب آقای اكمل الدين احسان اغلو

سالهاست كه از انعقاد نطفه نامشروعی به نام وهابيت در دل جهان اسلام می‌گذرد. اين گروه انديشه ناميمونی است كه در ظاهر زاييده متحجرينی همچون محمدابن عبدالوهاب و ابن تيميه است ولی حقيقت تاريخی اين است كه وهابيت زاييده تلاش‌های مذبوحانه و درازمدت بريتانيا كه به وسيله جاسوسان نفوذی خود در جهان اسلام همچون «مستر همفر» رويانده شده و اينك همچون غده‌ای چركين در دل جهان اسلام به تراوشات عفونی در قالب گروهك‌های تروريستی همچون القاعده و جبهه النصره می‌پردازد.

اين بدانديشان متحجر كه بويی از اسلام واقعی و احكام آن نبرده‌اند و رانده شده همه علمای اهل سنت و شيعه هستند، اينك دست به فاجعه‌ای هولناك زده‌اند و در عملی شنيع و برخلاف آموزه‌های اسلامی و انسانی، اقدام به نبش قبر صحابه جليل القدر پيامبر گرامی اسلام، جناب حجر ابن عدی كرده‌اند. اين اقدام زشت ادامه جنايت هولناك تخريب قبور بقيع در مدينه و هتك حرمت اقربين و صحابه جليل القدر پيامبر اسلام محسوب می‌شود.

جناب آقای احسان اغلو

همانگونه كه نيك مستحضر هستيد، يكی از ابزارهايی كه به اين تروريست‌های افراطی كمك كرد تا به راحتی فشار دادن يك دكمه توهين به مقدسات مسلمانان را در سراسر جهان ترويج و تبليغ نمايد، شبكه‌های اجتماعی مجازی صهيونيستی از جمله فيس‌بوك و تويتر و… بودند. شبكه اجتماعی فيس‌بوك بر خلاف سياست‌های ذكر شده در مانيفست اين شبكه اجتماعی، اقدام به بستن حساب‌های كاربری تبليغ‌كننده اين اعمال زشت نكرد. سابقاً در جريان فيلم توهين‌آميز درخصوص پيامبر گرامی اسلام(ص) نيز، شبكه اشتراك‌گذاری يوتيوب نيز برخلاف ادعاها و ضوابط داخليش از حذف قطعات ويدئويی اين فيلم سرباز زد. اينها نمونه‌هايی برای عقلا است كه ببينند پشت پرده مديريت اين شبكه‌های زرورق پيچ شده، پنجه‌های خونين استكبار و صهيونيست جهانی است كه امروزه در غزه و بغداد و بستون و حلب و پيشاور و… دست به جنايت می‌زنند.

اينك زمان آن است كه جهان اسلام و به ويژه علمای عزيز اهل تسنن با برائت از اين تفكر در مقابل اين اقدام و اعمال مشابه آن كه آتش زدن بارگاه جعفر ابن ابيطالب در اردن يكی ديگر از اين سلسله اقدامات بود، موضع‌گيری قاطعانه نمايند. همانگونه كه خوشبختانه بسياری از ايشان جنايات مذكور را محكوم كردند. لذا وقت آن است كه دولت‌های اسلامی با محكوم كردن اينگونه حركت‌های تروريستی و حاميان آن چه در عالم واقع توسط دولت صهيونيستی اسرائيل و چه در فضای مجازی توسط مالكان فيسبوك و توييتر كه البته هرچند وقت يكبار اخباری مبنی بر صرف هزينه‌های هنگفت از جيب ملل مسلمان توسط شيوخ وهابی برای خريد سهام اين بنگاه‌های صهيونيستی شنيده می‌شود ماهيت ضد اسلامی و هماهنگی پيچيده اينها با منافع صهيونيستهای غاصب را افشا كنند. سران دول اسلامی بايد بيش از پيش نسبت به دسيسه‌های استكبار جهانی هوشيارانه عمل نمايند كه اگر اينگونه عمل نكنند، آتش خشونت‌های افراطيون تكفيری دامن خودشان را خيلی زود خواهد گرفت.

جناب آقای دبير كل

شايسته است سازمان كنفرانس اسلامی، ضمن برائت از اين اقدامات وحشيانه، سريعاً تدابيری عملی در جهت جلوگيری از ديگر اقدامات فجيع گروهك‌های تكفيری اتخاذ نموده و چهره‌ای را كه اين عده به نام اسلام به نمايش گذاشته‌اند و با نقض بديهی‌ترين اصول اسلامی و انسانی درحال بهره‌گيری غير متعارف از امكانات فضای مجازی در جهت تخريب اذهان جهانيان نسبت به دين مبين اسلام است، ترميم شود.

 

 

واکنش کاربران عرب به اظهارات امام جمعه تهران :شیخ ایرانی راست می گوید

18ام اردیبهشت, 1392

واکنش کاربران عرب به اظهارات امام جمعه تهران

 


  من سنی هستم اما سخن امام جمعه تهران که این جماعت را صهیونیست میداند صد در صد صحیح است وگرنه چرا این تکفیری ها به مساجد از جمله مسجد اموی حمله میکنند در حالی که ملت سوریه در طول این سالها این مسجد را حفظ کرد تا اینکه این جنایتکاران آمدند… 

 

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری حوزه، روزنامه القدس العربی چاپ لندن، سخنان آیت الله امامی کاشانی امام جمعه تهران درباره صهیونیست بودن سلفیهای تکفیری را منتشر کرد و آن را در پایگاه اینترنتی این روزنامه نیز قرار داد. واکنش تعدادی از کاربران به این اظهارات، جالب توجه است:

عبدالرحمن از الجزایر

با تاسف میگویم که اینها در قساوت نسبت به مسلمانان بدتر از صهیونیست ها هستند و در تخریب و نابودی اسلام بدتر از یهود هستند.

آمریکا سلفی ها را به کار گرفته

اسماعیل محمود

با اینکه من لائیک و مخالف هرگونه درگیری دینی یا مذهبی هستم، اما سخن ایشان کاملا مطابق واقع است زیرا تکفیری ها هیچ برنامه سیاسی به جز قتل و کشتار و تخریب ندارند و این همان برنامه صهیونیسم جهانی در بسیاری از مناطق است. آمریکا هم از زمان دهه هفتاد تاکنون آنها را به کار گرفته و حتی قبل از آن هم در زمان عبدالناصر این جماعت را به کار گرفت که باعث میشود سخن این خطیب راست و درست باشد.

اسلام از این صهیونیست های جدید بیزار است

مختار

به خدا سوگند من سنی هستم، اما سخن امام جمعه تهران که این جماعت را صهیونیست میداند صد در صد صحیح است وگرنه چرا این تکفیری ها به مساجد از جمله مسجد اموی حمله میکنند در حالی که ملت سوریه در طول این سالها این مسجد را حفظ کرد تا اینکه این جنایتکاران آمدند و آن را ویران کردند. آنها همچنین هیچ حرمتی برای صحابی رسول خدا(ص) قائل نشدند و او را نبش قبر کردند و استخوان های او را از قبر خارج کردند. گناه این صحابی رسول خدا چیست که باید قبر او را بشکافند و استخوان های او را خارج کنند؟ اسلام از این صهیونیست های جدید بیزار است و باید از بین بروند.

*تکفیری‌ها درندگان وحشی

محمد

لقب صهیونیست برای آنها کم است. یک صهیونیست هیچگاه برادر خود را سر نمیبرد و به همسر او بی احترامی نمیکند و کودکان او را آواره نمیکند و قبر یکی از اجداد او را نمیشکافد تا پیکر او را برباید. تکفیری ها چیزی نیستند مگر درندگان و وحشی هایی که انسان نیستند تا چه رسد به اینکه مسلمان باشند.

حسن

خطاب به سخنران: عجب مؤمنی هستی

شیخ ایرانی راست می گوید

نقم

به خدا سوگند این تکفیری ها از خارج و کشورهای دیگر آمده اند و انسان های ساده را فریب میدهند. این شیخ ایرانی راست میگوید.

ام زکی

آنها مردگانی متحرک هستند. که عقل آنها مرده و فکر نمیکنند و دل های آنها نیز مرده و رحم و مروت ندارند. صهیونیست ها با تمام توان به سود دین و نژاد و ملت خود عمل میکنند، اما این تکفیری ها به هیچ چیزی پایبند نیستند و کارهای آنها نشان میدهد که دشمن اسلام و دین و تاریخ اسلام و مسملانان هستند و قبل از آنکه دیر بشود باید جلوی آنها گرفته شود.

آنها ادعای اسلام دارند اما دروغ میگویند

Moad

این گروه گمراه از مسلمانان علیه منافع امت رفتار میکنند تا اربابان صهیونیست خود را راضی کنند، اما هرگز موفق نمیشوند. خدا آنها را رسوا کند زیرا افرادی نادان هستند و هر کس هم که از آنها پیروی کند گمراه است. آنها ادعای اسلام دارند اما دروغ میگویند.

محمود

متاسفانه تفکرات افراطی جوانان را فریب میدهد و برخی به سادگی آنها را به کار میگیرند

عثمان سالم العزاوی از عراق

به خدا سوگند راست گفتی. آنها برادر 18 ساله ام را جلوی چشمان من و پدرم سر بریدند. و انسان های بی گناه زیادی را سر بریده اند.

محمد الخالد

اینها بدتر از صهیونیست ها هستند. آنها تاکنون لااقل 100 هزار سوری را به نام اسلام کشته اند

ابو محمد

بله آنها صهیونیست و بدتر از صهیونیست هستند. صهیونیست ها از زمانی که در 60 سال پیش فلسطین را اشغال کردند، کارهایی همچون کارهای وهابیت سلفی انجام نداده اند. این تکفیری ها به هر منطقه ای که پا میگذارند اولین کاری که انجام میدهند تخریب مساجد است زیرا مادر نجسی(استعمار انگلستان) که آنها را در حجاز زاییده، همان است که صهیونیست ها را نیز به دنیا آورد.

النشاشیبی از فلسطین

اسلام دین محبت به انسان است.. و مخاطب اسلام عقل است.. اسلام دین عمل است.. و خداوند سبحان حاکم بر افعال و اعمال انسان است. بیایید مؤمن باشیم. ما باید برادران خود را دوست بداریم. چرا که پیامبر فرمود، مؤمن نیستید مگر اینکه آنچه را که برای خود دوست دارید برای برادر خود نیز دوست بدارید. اسلام یک دین وسیع و همه گیر است و متعلق به عرب و گروه خاصی نیست.

در شهرهای شیعی احساس امنیت می کنیم

عثمان سالم العزاوی از عراق

من یک سنی از موصل هستم. اما باید منصف باشیم. آیا تندوران شیعه کاری همچون کارهای این سلفی ها انجام میدهند؟ آیا آنها خود را وحشیانه منفجر میکنند تا انسان های بی گناه را بکشند؟ ما هرگاه به شهرهای شیعی میرویم احساس امنیت میکنیم، اما از زمانی که سلفیه به عراق آمدند به ما گفتند، به شیعیان روافض بگویید. من یک دوست شیعی داشتم که با من در یک مسجد نماز میخواند و بعد از سخنرانی یک شیخ سلفی دیگر نتوانست در این مسجد نماز بخواند در حالی که ما پیش از این به راحتی با شیعیان ازدواج میکردیم. این همه کینه برای چیست؟ ایران چقدر از خودش حسن نیت نشان داد، اما شما با اسراییل رابطه برقرار کردید و گفتید دشمن ما شیعه است و اکنون هم همگی برای جنگ با محور مقاومت، یعنی ایران و سوریه و حزب الله جمع شده اید، گویی ما اهل سنت برادران اسراییل هستیم. از رسول خدا خجالت نمیکشید که فرمود: واعتصموا بحبل الله جمیعا ولا تفرقوا

عائشه بوبکر از اتیوپی

شما شاهد بودید هنگامی که گروه جهانگردان ایرانی برای بازدید از آثار باستانی به مصر آمدند، دنیا فریاد گسترش تشیع را سر داد و فراموش کرده اند که یهودی ها به راحتی در مصر میچرخند. سلفی ها از چه میترسند؟؟ زیرا کارهای آنها همه را خسته کرده و آنها می‌ترسند اوضاع علیه آنها بشود. باز خدا را شکر که مانع اعمال حج شیعیان نمیشوند. رسول خدا با اخلاق و اعمال خود مردم را به اسلام جلب کرد، اما شما را به خدا شما چه کردید؟ گناه صحابی رسول خدا چه بود که قبر او را شکافتید؟ آیا این اخلاق مسلمان است؟

حمید

شکست تکفیری ها و پایان کار آنها نزدیک است

حمیده از بحرین

من از خوانندگان هر روز القدس العربی هستم. از شما میپرسم اگر یک شیعه به مصر بیاید و بگوید من شیعه هستم چه اتفاقی می افتد و سلفی ها چه میکنند؟ حال اگر یک مصری سنی به ایران بیاید شیعیان با او چگونه رفتار میکنند؟ من فکر میکنم آن شیعی که به مصر رفته سالم بر نمیگردد زیرا آنها گمان میکنند از اسراییل آمده و با فریاد الله اکبر به او حمله میکنند.

توصیه به قرضاوی

انس محمد از هلند

به خدای بزرگ من از کار اینها در حیرتم به سبب فتواهای کسانی که خدا را عالم مینامند و در دربار سلاطین پرسه میزنند. آنها در گذشته مردم را علیه آمریکا دعوت میکردند و امروز میشنویم که قرضاوی آمریکا را برای حمله به اسد تشویق میکند. آیا این درست است؟ اما من به او میگویم اگر مردم از تو استفتا میکنند تو هم از قلب و وجدان خود استفتا کن.

احمد المختار

من یک عرب مسلمان هستم و به سخنان شیخ این را اضافه میکنم که، این تکفیری ها آدمکش های جنایتکاری هستند و آنها و حامیان آنها نوکران صهیونیست ها هستند. تمام عرب و مسلمان ها نباید به اینها رحم کنند و در آخرت هم جای آنها جهنم است.

هناء بکر العامری

ما از موصل هستیم و شیعه و سنی و مسیحی با هم زندگی میکردیم و هیچگاه چنین مشکلی ندیدیم. ما هرگاه نزد برادران مسیحی به مهمانی میرفتیم به ما مرغ میدادند تا با گفتن بسم الله آن را ذبح کنیم تا آن را بپزند و ما از آن بخوریم و همه بر یک سفره بنشینیم و هنگامی که برای تجارت به جنوب نزد دوستان شیعه شوهرم میرفتیم، بسیار به ما احترام میگذاشتند و آنها هم پیش ما می آمدند، اما پس از اشغال عراق توسط آمریکا، آمریکایی ها این سلفیه جدید را به عراق آوردند و اوضاع طوری شده که هرگاه از خانه بیرون میرویم نمیدانیم آیا زنده به خانه برمیگردیم یا مرده؟ یک روز دیدم سلفی ها بچه ای را جلوی مادرش سر میبریدند.. چرا اینگونه شده ایم؟آیا خون مسلمانان اینقدر بی ارزش شده؟…

 

پیام آیت الله مکارم شیرازی به مناسبت پیروزی غزه

7ام آذر, 1391

 

مقاومت قهرمانانه دلیرمردان غزه در ایام عاشوراى حسینى، ایام پیروزى خون بر شمشیر در برابر ارتش اسرائیل که از زمین و آسمان آتش بر سر آنها ریختند و به هیچ کس حتى کودکان شیرخوار رحم نکردند با تمام تلخى‌هایش ثمرات شیرین و ماندگارى داشت.

    معظم له درباره جنگ هشت روزه غزه بیانیه ای ایراد فرمودند،متن آن بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

     مقاومت قهرمانانه دلیرمردان غزه در ایام عاشوراى حسینى، ایام پیروزى خون بر شمشیر در برابر ارتش اسرائیل که از زمین و آسمان آتش بر سر آنها ریختند و به هیچ کس حتى کودکان شیرخوار رحم نکردند با تمام تلخى‌هایش ثمرات شیرین و ماندگارى داشت.
     از یکسو ثابت شد که عمر شکست‌هاى جنگى اسرائیل روز به روز کوتاه‌تر مى‌شود اگر مقاومت حزب الله در لبنان سى و سه روز به طول انجامید تا شاخ غول اسرائیل شکسته شد در جنگ بیست و دو روزه غزه به کمتر از آن کاهش یافت و این بار بیش از هشت روز طول نکشید که اسرائیل طعم تلخ شکست را چشید و به آتش بس گردن نهاد و اگر در آینده این خطا را تکرار کند به یقین عمر شکستش کوتاه‌تر خواهد بود.
     از سوى دیگر افسانه ارتش شکست‌ناپذیر و گنبد آهنین و سرزمین امن و امان به کلى بر باد رفت و همه دنیا با نهایت تعجب دیدند که موشک‌هاى مقاومت اعماق اسرائیل را هدف قرار مى‌دهد و هواپیماى جاسوسى مى‌تواند تا عمق آن پیشروى کند و بنابراین دیگر تهدید مقاومت لبنان یا کشور ایران با این رسوایى بزرگ در برابر ارتش ظاهرآ کوچک غزه جزء یک رجزخوانى مسخره بیش نیست.
     از سوى دیگر آمریکا حمایت بى‌قید و شرط خود از جنایات اسرائیل که براى مصرف داخلى کشورش به سبب سلطه صهیونیست‌ها بر آن صورت گرفت روزبه‌روز در صحنه جهان منفورتر مى‌شوند و این بهاى سنگینى است که باید در برابر حمایت بى قید و شرط اسرائیل آمریکایى‌ها بپردازند.
     از سوى سوم همه دنیا فهمیدند که تنها حامى مردم مظلوم فلسطین در عمل که از هیچ‌گونه کمکى مضایقه ندارد ایران است در حالى که سران مرتجع عرب فقط حرف زده‌اند و مقاومت غزه با صراحت اعتراف کرد تمام کمک را ایران به آنها در این نبرد نابرابر کرده است و به این ترتیب اتحادیه عرب و گروه‌هاى وابسته که با پول‌هاى سعودى و قطر تغذیه مى‌شدند، کاملا رسوا گشتند و به این ترتیب نظام جمهورى اسلامى ایران به عنوان تنها یار وفادار مسلمانان مظلوم شناخته شد و این افتخار بزرگى است براى ما.
     در اینجا تأکید مى‌کنیم که آنها یقین داشته باشند در سوریه نیز شکست خواهند خورد چرا که همه مى‌دانند هدفشان نجات مردم سوریه نیست بلکه خدمت به آمریکا و اسرائیل است و این هدف محکوم به شکست است.
     به علاوه عمر این رژیم‌هاى وابسته نیز به سر رسیده و به زودى شاهد فروپاشى آنها خواهیم بود. (إِنَّهُمْ یَرَوْنَهُ بَعِیدآ وَنَرَاهُ قَرِیبآ).

پایگاه دفتر حضرت آیت‌ الله العظمى مکارم شیرازى

يهود يا يأجوج و مأجوج بشر

13ام آبان, 1391

صفات يهود به بيان قرآن

     يهود كه تناسب انتساب آنان به (يهودا) پسر يعقوب (يهود) گفته مي شود به جهت انتساب به حضرت يعقوب(اسرائيل‏ الله) بنى ‏اسرائيل گفته مي شود و به مناسبت آنكه كوه صهيون در شهر اورشليم واقع است و هيكل سليمان و مسجد اقصى و صخره نيز در همان كوه واقع است صهيونى شناخته شده ‏اند و يا صهيونيسم نام حزبيست بنام همان كوه.1

     قومى هستند وحشى، سفاك و بى ‏غيرت. و ما بيان اوصافى كه قرآن خبر داده مبادرت مي كنيم و مهمترين آنها در هشت صفت ناانسانى خلاصه مي شود:

1- شقاوت و توحش: سنگدلى آنها را قرآن به سنگ تشبيه مي كند و مى ‏گويد بازاز سنگ گاهى ترشحات حياتى و مواد نافع بر بشر عايد مى ‏شود ولى از يهود نفعى، ترحمى بر بشر نمي شود.

     « ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُكُمْ مِنْ بَعْدِ ذَلِكَ فَهِي كَالْحِجَارَةِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَةً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَةِ لَمَا يتَفَجَّرُ مِنْهُ الْأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا يشَّقَّقُ فَيخْرُجُ مِنْهُ الْمَاءُ …» (البقرة/74)

     و گاهى يهود را لعن و توبيخبه عهد شكنى و خيانت و تحريف و جعل اكاذيب ميكند.

     « َبِمَا نَقْضِهِمْ مِيثَاقَهُمْ لَعَنَّاهُمْ وَجَعَلْنَا قُلُوبَهُمْ قَاسِيةً يحَرِّفُونَ الْكَلِمَ عَنْ مَوَاضِعِهِ وَنَسُوا حَظًّا مِمَّا ذُكِّرُوا بِهِ وَلَا تَزَالُ تَطَّلِعُ عَلَى خَائِنَةٍ مِنْهُمْ إِلَّا قَلِيلًا مِنْهُمْ …»(المائدة/13)

     قساوت قلب آنها را تاريخ در تمام ادوار خود آفتابى كرده است همانها بودند كه به سال 117 م روميها و يونانيها را از دم شمشير گذرانيدند و سپس خونشان را آشاميدند وگوشتهايشان را خوردند استخوانها را قطعه قطعه كرده به سگها دادند، تعداد مقتولين به (220/000)نفر رسيد.

     و همانند آنرا نيز (در مصر و قبرس) انجام دادند و در سافلاز شهرهاى اسپانيا يكصد و سى و هشت مسيحى را اول مجروح و زخمى كردند سپس زنده بگورنمودند بطوريكه دستهايشان بروى زمين ظاهر بود.2

صفحات: 1· 2


 
گالری تصاویر