« پیام رهبر معظم انقلاب درپی حماسه ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمنملائکه عبادت خداوند را از کجا یاد گرفتند؟ »

واکنش کاربران به صحبت‌های دیشب حاتمی‌کیا/ ما هم وابسته‌ایم

نوشته شده توسطرحیمی 23ام بهمن, 1396
 

صحبت‌های شب گذشته حاتمی‌کیا هنگام دریافت سیمرغ با واکنش کاربران در فضای مجازی مواجه شد.

شب گذشته  مراسم اختتامیه جشنواره فیلم فجر در مرکز همایش‌های برج میلاد برگزار شد و جوایز مربوط به هر بخش توسط هیئت داوران به برگزیدگان اهدا شد.

زمانی که نام ابراهیم حاتمی کیا به‌عنوان بهترین کارگردانی برای فیلم”به وقت شام” برده شد، روی سن رفت و پس از دریافت جایزه، صحبت هایی اعتراض آمیز را پشت تیریبون ایراد کرد.

حاتمی کیا گفت:
“من فیلم ساز وابسته و فیلم ساز این نظام هستم. فیلمسازی هستم که افتخار می‌کنم ۳۰ سال است روی این سن می‌آیم و می‌روم و برایم تازه نیست ولی دلم می‌خواهد از بچه‌های سازمان اوج که باید واژه سربازان گمنام امام زمان را به آنها داد، تشکر کنم.

متاسف می‌شوم از بعضی همکاران می‌شنوم که وقتی نامی مثل سازمان اوج به میان می‌آید از واژه‌هایی استفاده می‌کنند که کم‌کم به آن معنا می‌دهیم. من افتخار می‌کنم فیلمی ساخته‌ام درباره مدافعان حرم و افتخار می‌کنم برای ساخت این فیلم از عزیزی‌ مثل حاج قاسم سلیمانی جایزه گرفتم و افتخار می‌کنم به بچه‌های سپاه که امثال بنده را رشد دادند.”

این صحبت های حاتمی کیا  با واکنش عده زیادی از مردم وکاربران فضای مجازی روبه‌رو شد. در ادامه تعدادی از این واکنش ها را مشاهده می‌کنید.

 

نظر از: کهف 

سلام همسنگر
خسته نباشی آقای حاتمی کیا ما به شما افتخار می کنیم و دیروز با بغض شما ما هم ناراحت شدیم. اما ابراهیم ها تنها نمی مانند……

1396/11/23 @ 20:09


فرم در حال بارگذاری ...